amnesia haze auto

Grupa przestępcza w Hiszpanii zdolny do przemytu do sześciu ton konopi miesięcznie został rozbity

Hiszpański gang rozbił 21 operacji w mieszkaniach po masowej operacji przeciwko nielegalnym narkotykom w listopadzie ubiegłego roku. Policja skonfiskowała prawie kwadrans miliona roślin konopi, osiemdziesiąt upraw jak i również ponad 7, 6 miliona euro od handlarzy narkotyków. Gangi przystosowały się do mega-boomu konopi, pandemii narkotykowej i wpływów gangów narkotykowych z Europy Wschodniej. Przyjęli anonimową kulturę, ażeby pozostać niezauważeni.

Niezależnie od aresztowań, hiszpańska psy krajowa rozbiła następny gang narkotykowy, który to został oskarżony na temat zniewalanie nielegalnych migrantów i kultywowanie narkotyku w magazynach. Ponadto policja skonfiskowała również 475 kilogramów kokainy i aresztowała 14 osób. Aresztowania dokonano w Portugalii oraz Hiszpanii. Policja skonfiskowała również 12 000 euro gotówki, kilka telefonów satelitarnych jak i również cztery pojazdy spośród podwójnym dnem jak i również hydraulicznymi systemami chowania. Rozpadł się także trzeci gang.

Operowania gangu doprowadziły do ​​eskalacji przemocy oraz przestępczości związanej spośród narkotykami. Policja po Hiszpanii przypisuje jedenaście morderstw walkom o kontrolę nad zbytem konopi. W grudniu 2020 roku dwa rywalizujące klany strzelały do ​​siebie. Nikt nie został ranny w strzelaninie. Tegoż samego dnia psy uprawa marihuany znalazła w domu 400 roślin marihuany.

Gang w Portugalii zdolny do przemycania do sześciu ton marihuany miesięcznie pozostał rozbity. Według zastępcy szefa hiszpańskiego wydziału kryminalnego, Ramona Chacona, działalność gangu narkotykowego w Maroku jest powiązana z infrastrukturą przemytniczą tego kraju. Od dawna znany targ marokańskiego haszyszu, Hiszpania od dawna jest punktem wejścia dla marihuany. Nie licząc dużej przepustowości portu, rozległe obszary wyludnionej ziemi sprawiają, hdy jest to idealne miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej. Ponadto w całej niemal każdym mieście znajdują cbd star się moduły.

Eskalująca przemoc przy kraju niepokoi władze. W latach 2017-2019 policja skonfiskowała w całej Maladze ponad sześć ton marihuany. Członkowie gangu zginęli po trakcie aresztowania. Policja powiedziała, że ​​gang działa od mniej więcej dekady. Jej członkowie zostali aresztowani w listopadzie ubiegłego roku. To nie główny raz, kiedy psy rozbija gang narkotykowy w Hiszpanii.

W ostantnim czasie przemyt narkotyków po Hiszpanii osiągnął ogromne rozmiary. Na model w Kadyksie stawka bezrobocia wynosi 30%. Gangi narkotykowe przekształciły obszar z endemicznym bezrobociem w kwitnący przemysł. Przywieźli paczki haszyszu z Maroka do Kadyksu za sprawą Cieśninę Gibraltarską. Medykamenty te od dziesięcioleci są przemycane do Hiszpanii.

W Galicji prężnie działają gangi narkotykowe. W rejonie znajdują się jedne z najbardziej brutalnych gangów narkotykowych w Ue, które miesięcznie wyładowują co najmniej 5 ton kokainy i sześć ton konopi indyjskich. Ze powodu na bliskość państwie do Kolumbii galicyjskie gangi narkotykowe zarobiły miliony funtów pod nielegalnych narkotykach. Władze hiszpańskie uważają, hdy powstrzymują przedostawanie się do Galicji mniej niż dziesięciu procent kokainy. Tak naprawdę nie zatrzymują nawet połówki kokainy, która wnika do prowincji. Tymczasem zaczęli atakować Dużą Brytanię, rynek, dzięki którym ich klany były niespotykane od czasu dziesięcioleci.

Z najnowszego międzynarodowego raportu na temat handlu narkotykami wypływa, że ​​liczba upraw marihuany w Portugalii gwałtownie wzrosła, a kokaina obrała specyficzny kierunek z południa na północ. Kokaina trafia do Francji przez Galicję oraz jest główną trasą z Kolumbii jak i również Brazylii. Pierwszy okręt podwodny z narkotykami został przechwycony obok wybrzeży Galicji, przewożąc 3000 kilogramów narkotyku.